Aquademi Dalış Kulübüne üye kayıtları başlamıştır. Bizi Arayın: +90 530 541 1234 / +90 532 789 4838 / +90 542 324 03 33|info@aquademi.net

Dive Master

Dive Master 2017-11-05T23:58:23+03:00

Profesyonel dalıcı seviyelerinin ilk basamağı olan Padi Divemaster seviyesi aynı zamanda size dünyanın bir çok yerinde dalış profesyoneli olarak çalışabilme imkanı sağlar.

PADI Divemaster eğitiminize PADI Kurtarma Dalıcısı kursunu ( Padi Rescue Diver ) başarıyla bitirdikten ve 40 kayıtlı dalışa sahip olduktan sonra başlayabilirsiniz. Dalış merkezimizin PADI Eğitmenleriyle yakın bir çalışma içine girerek dalış bilgi ve dalış teorinizi arttırır ve becerilerinizi profesyonel seviyeye yükseltebilirsiniz. Kursun en tatmin edici kısmı dalış aktivitelerini denetlemeyi öğrenme ve Subaqua da padi eğitmenlerinin düzenlediği dalıcı eğitimlerine yardımcı olmaktır.

PADI Divemaster’ları hem eğitimsel hem de eğitimsel olmayan dalış aktivitelerini denetlemeye yetkilidirler. Dünyadaki tüm Dalış Merkezi ve Rizortlar dalış sınıflarına ve sualtı turlarına yardımcı olmaları için PADI Divemaster’larına ihtiyaç duyarlar. PADI Divemaster’ları sertifikalı dalıcılar için PADI Yerel Dalışı Keşfetme deneyimleri ve Scuba Gözden Geçirme programlarını yürütebilirler. PADI Şnorkelingi Keşfetme deneyimi ve PADI Serbest dalıcı kurslarının yanısıra Dijital Sualtı Fotoğrafçılık Uzmanlığı ve Emergency Firt Response kurslarını da yürütebilirler.