Aquademi Dalış Kulübüne üye kayıtları başlamıştır. Bizi Arayın: +90 530 541 1234 / +90 532 789 4838 / +90 542 324 03 33|info@aquademi.net

Hakkımızda

Hakkımızda 2017-11-04T01:30:42+03:00

 

Yıllardır dalış yapıyoruz. Dalıcı olarak başladığımız sualtı serüvenine, sonrasında eğitmen olarak devam ettik. Her dalışımızdan sonra, keşke şöyle olsaydı, böyle daha iyi olurdu, bu da olsa daha güzel olurdu diye düşündük durduk. Bir gün neden biz bu işi bir adım öteye taşımıyoruz, niye kendi işimiz olmasın, niye bizim istediğimiz gibi olmasın dedik ve hayallerimizi gerçekleştirmek için Aquademi’ yi kurduk. Her gün gelişmekte olan dalış sektörünü, yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmenin yanı sıra bunu herkes ile paylaşmayı ilke edinerek, kaliteden, eğlenceden, konfordan ve sorumluluklarımızdan ödün vermeden tüplü dalışı bizce daha keyifli hale getirdik.

Biz, dalıştan keyif alan kişiler olarak, sualtına değer verecek kişilerle birlikte olmak ve bu keyfi paylaşmak için bu yola çıktık. Hiçbir zaman ticari kaygılarımız olmadı olmayacak, hiçbir zaman kalabalık gruplar halinde dalışa gidelim, iki günde dalgıç yetiştirelim derdinde olmadık ve olmayacağız.

İstedik ki…

  • En çok 6 kişi ile dalışa gidilsin, malzeme için, suya girmek için sıra beklenmesin.
  • Sualtı çalışmalarını birebir yapmaya çalışalım, ya da gerektiği gibi en fazla 4 kişi eğitim verelim.
  • Eğitimin tamamlanmasındaki ölçüt yaptığınız dalış sayısı değil; sizin yeterli seviyeye gelmeniz, yapmanız gereken tüm becerileri rahatça yapabilir hale gelmeniz olsun.
  • Hem dinlenelim, hem eğlenelim, hem kendimizi geliştirelim.
  • Dalış yapmak için ailemizden, sevdiklerimizden ayrı kalmak zorunda kalmayalım. Onlar nezih bir ortamda sahilde güneşlenip, yüzerken veya çevre turu yaparken bizler botumuzla hızlı bir şekilde dalış noktamıza gidip dalışımızı yapıp, dönelim.

Farklı konaklama imkânları olsun. İstersek konforlu bir otelde, istersek doğayla iç içe çadırda kalabilelim.